Otwórz menu

FAQ

Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania od naszych kontrahentów: rozwiewamy wątpliwości i wyjaśniamy podstawowe zasady współpracy z naszym biurem rachunkowym.

Jakie usługi oferuje nasze biuro?

Nasze biuro oferuje szeroki zakres usług, w tym, obsługę KPiR, ryczałtu od przychodów, księgi handlowe, kadry-łace, ZUS, rozliczenia podatkowe dla firm i osób prywatnych.

Czy biuro obsługuje tylko firmy, czy także osoby prywatne?

Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów niezależnie od ich statusu prawno-podatkowego.

Jakie korzyści mogę uzyskać korzystając z usług biura?

Korzystanie z usług naszego biura przynosi wiele korzyści, takich jak profesjonalne prowadzenie dokumentacji rachunkowo-podatkowej, pracowniczej, pomoc w kontaktach z urzędami.

Jak mogę skorzystać z usług biura rachunkowego?

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Umówimy się na spotkanie, podczas którego omówimy Państwa potrzeby i przedstawimy nasze propozycje.

Pomagamy prowadzić firmę

Bezpłatnie przypominamy e-mail o terminach i wysokości opłat składek ZUS oraz podatków. Na życzenie Klienta wypełniamy druki na przelewy do Urzędu Skarbowego lub ZUS. Współpracujemy z: inspektorem BHP i prawnikiem agentem ubezpieczeniowym i kredytowym. Załatwiamy sprawy ZUS PUE drogą online.

Pełna oferta

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

Biuro Rachunkowe „ED-FINANS” Edyta Sitek
ul. Fabryczna 13B, 11-040 Dobre Miasto
NIP 741-103-16-49

email

biuro@edfinans.pl

location

ul. Fabryczna 13,
11-040 Dobre Miasto
(nad marketem PSB Mrówka)

clock

Poniedziałek – piątek
8:00 – 16:00

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Wróć do góry
    Zamknij menu