Otwórz menu

O nas

Nasze biuro rachunkowe działa od 2011 roku. Charakteryzujemy się wysoką jakością usług księgowych, terminowością i rzetelnością. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 575/2003, oraz wszelkie kwalifikacje i certyfikaty uprawniające do wykonywania zawodu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również poza godzinami pracy biura, pod telefonem lub email. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej.

Atuty naszego biura

  • Współpracujemy z potencjalnym klientem już na etapie planowania otwarcia firmy,
  • pomoc w uzyskaniu dotacji,zgłoszeniu w CEIDG i otwarciu działalności.
  • Prowadzimy rozliczenia również online, dla firm odległych od naszego biura.

Nasz zespół

04

Natalia

Jestem związana z biurem od 2013 roku. Ukończyłam studia na kierunku pedagogicznym , ale to jednak nie moja droga kariery 🙂

Jestem absolwentką SKwP , zarówno w kierunku kadr i płac jak i samodzielnej rachunkowości a także studiów podyplomowych w kierunku BHP .

Zajmuję się głównie i przede wszystkim, sprawami kadrowo-płacowymi i ubezpieczeniowymi firm i pracowników .
Zajmuję się również księgowaniem różnych form opodatkowania firm,  sporządzaniem rozliczeń podatkowych, zarówno firmowych jak i indywidualnych podatników .

Do moich zajęć należy również szeroko rozumiana obsługa klientów pod kątem sporządzania różnych pism, wniosków, deklaracji, kontakt z urzędami i ZUS.

Prywatnie mieszkanka Dobrego Miasta oraz mama dwóch córek, które pochłaniają większość czasu. 🙂

W wolnych chwilach lubię dobrą książkę i film 🙂

01

Gosia

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Wielkie miasto to nie dla mnie, więc wróciłam w rodzinne strony. Zajmuję się rozliczaniem podatków PIT, VAT głównie w firmach transportowych.

Lubię cyferki,  czarny humor  i kontakt z naturą.

03

Agnieszka

,,Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii w Olsztynie – Kierunek Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstw. Prywatnie – mama dwójki dzieci, mieszkanka Dobrego Miasta. Od 6 lat jestem związana z biurem rachunkowym Ed-Finans. To właśnie tutaj mogłam poszerzać i wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach oraz kursach z zakresu księgowości.

Do moich obowiązków należy min. bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji VAT, PIT oraz rozliczeń rocznych przedsiębiorców; pośredniczenie w kontaktach z instytucjami skarbowymi.

Obecnie uczę się również zagadnień z zakresu kadr i płac co pogłębi moją wiedzę.

02

Beata

Jestem najmłodsza stażem w ekipie. Po 10 latach w bankowości postanowiłam coś  zmienić  i poszerzyć swoją wiedzę o rachunki i księgowość.

Ukończyłam  Rynki finansowe i bankowość na olsztyńskiej uczelni  OWSIiZ.

W biurze zajmuje się  weryfikacją i księgowaniem dokumentów, sporządzaniem pism , wypełnianiem wniosków   a także bieżącymi sprawami klientów.

Prywatnie mieszkam nieopodal Dobrego Miasta , jestem mamą dwójki szalonych dzieci .

Uwielbiam góry i kontakt z naturą.

05

Edyta – Właściciel Biura

,,Absolwentka UWM w Olsztynie, posiadam długoletnie doświadczenie w pracy  samodzielnego  księgowego, początkowo w firmach, a od 2011 roku przede wszystkim prowadzę biuro rachunkowe.

Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Koordynuję pracę zespołu, prowadzę czynności sprawdzające oraz prowadzę firmy z pełną księgowością.

Kocham pracę z ludźmi, uwielbiam podróże, czasem lubię pobujać w obłokach 🙂

Pomagamy prowadzić firmę

Bezpłatnie przypominamy e-mail o terminach i wysokości opłat składek ZUS oraz podatków. Na życzenie Klienta wypełniamy druki na przelewy do Urzędu Skarbowego lub ZUS. Współpracujemy z: inspektorem BHP i prawnikiem agentem ubezpieczeniowym i kredytowym. Załatwiamy sprawy ZUS PUE drogą online.

Pełna oferta

Skontaktuj się z nami

Dane firmy

Biuro Rachunkowe „ED-FINANS” Edyta Sitek
ul. Fabryczna 13B, 11-040 Dobre Miasto
NIP 741-103-16-49

email

biuro@edfinans.pl

location

ul. Fabryczna 13,
11-040 Dobre Miasto
(nad marketem PSB Mrówka)

clock

Poniedziałek – piątek
8:00 – 16:00

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Wróć do góry
    Zamknij menu